Karlovac Open 2011:

 

28.5.2011 se zúčastnili David a Patrik Martiníci mezinárodního turnaje v Chorvatsku Karlovac Open 2011. Jeli tam společně s oddílem z Olomouce.

Krásné slunečné počasí přivítalo sportovce z olomouckého klubu taekwondo Scorpions v chorvatském městě Karlovac. Tento se stal v sobotu 28. 5. dějištěm setkání taekwondistů na turnaji Karlovac Open. Kvalitní obsazení turnaje, kterého se zúčastnilo na 700 bojovníků z 65 klubů, reprezentujících 13 států, dávalo tušit, že jakékoliv medailové umístění bude velice cenné. Výpravu osmi Škorpionů doplnili dva borci z klubu taekwondo Karviná, kteří byli v olomouckém klubu na hostování.

David Martiník, kadet do 45 kg, kterého čekaly čtyři zápasy, pokud si chtěl sáhnout na medaili. Suverénní výkon z prvního zápasu, který vyhrál 6:1, předvedl i v dalších bojích. Po výsledcích 6:2, KO. a 7:4 si odvezl zlato. Patrik Martiník, kadet do 45 kg, dokonale napodobil svého bratra a po výsledcích 6:1, 10:6 a 15:4, si odvezl zlato. (převzato z webu www.tkdscorpions.cz)

Video

Výsledky David Martiník

Výsledky Patrik Martiník