Mistrovsví Polska 2011:

 

Tři naši závodníci se zúčastnili Mezinárodního mistrovství Polska, které se konalo 9.9-11.9 2011 ve Varšavě. Vyjeli jsme před 14. hodinou v pátek 9.9. Cesta nám trvala asi 8 hodin, všude byly kolony takže jsme jeli opravdu pomalu. Vážení proběhlo bez problémů, takže jsme se mohli jít ubytovat do hotelu, kde jsme se vyspali do růžova.

V sobotu proběhly první zápasy, kterých se účastnili i naši bojovníci David a Patrik Martinkovi. Patrik ukázal, že ve své kategorii je opravdu suverén. V prvním boji porazil svého soupeře rovnou o šest bodů (7:1) a v dalších čtyřech zápasech vždy ukázal kdo je tady pánem. Pro Patrika velice úspěšný turnaj z dvacetipěti závodníků skončil první. David hned v prvním zápase narazil na kvalitního soupeře z Dánska, ze začátku souboj vypadal docela vyrovnaně, ale v 2. kole už měl výraznou převahu David-zápas skončil 3:1 pro Davida. V následujícím zápase David opět vyhrál, problém nastal až v zápase číslo tři, tady David narazil na zabijáka z Běloruska. Bělorus hned na začátku zápasu kopl Davida do obličeje a po zbytek zápasu si držel náskok (0:6). David si odnesl zaslouženou bronzovou medaili.

Neděle už tak úspěšná nebyla. Karolína Flašková prohrála proti polce hned v prvním zápase (asi 9:13).

Mezinárodního mistrovství Polska se zúčastnilo 24 zemí, za zmínku určitě stojí reprezentace ze Švédska, Běloruska, Velké Británie, Finska, Chorvatska, Koreji, nebo Slovenska.
 

Výsledky David Martiník

Výsledky Patrik Martiník

Karolína Flašková