Cobra Cup výsledky

 

Dne 28.3. 2015 jsme se zúčastnili turnaje Cobra cup 2015, kterého se zúčastnili i zahraniční kluby. Tento turnaj byl prvním v letošním roce a zároveň byl i prvním pro některé závodníky. Premiéru měli hned 4 závodníci.
Jako první nastoupil Dominik, který vyhrál 1. zápas, ale bohužel nestačil ve druhém zápase na zkušenějšího borce ze zeleným páskem. Dominik skončil na krásném 3. místě. Další na řadě byl Radek, který porazil ve finále soupeře 10:9 a zasloužil jsi 1. místo. Náš klub se rozrostl i o novou členku Sabinu, která nestačila na kvalitní soupeřku a bylo z toho 3. místo. Ale i přesto podala výborný výkon a je velkou naději pro klub. Úžasný výkon předvedl Wilda, jehož obranné techniky a ničivé údery smetly všechny soupeře z tatami a zaslouženě vyhrál 1. místo.

Všechny tyto nováčci zaslouží pochvalu za podané výkony a nasazení !! Jsou velkým překvapením turnaje.

Dále přišli na řadu zkušenější borci. Honza prohrál 1. zápas, který neodpovídal jeho kvalitám, a bylo vidět, že potřebuje zapracovat na fyzičce – 2. místo. Jako další šel na řadu Adrian. Byl to hezký výkon, bylo vidět velké zlepšení. Bohužel po špatně uznané hlavě soupeře prohrál těsně 3:4. Bylo z toho 3. místo. Jako poslední šel na tatami David, který je nový v kategorii senioři. Dostal velmi zkušeného soupeře, s kterým ve finále prohrál a skončil na 2. místě. Zde sehráli velmi velkou roli zkušenosti, kterých měl soupeř o něco více.

Jan Dulava

zkouška