SCORPIONS CUP výsledky

 

Naši závodníci opět mohli poměřit své síly se soupeři z celé České republiky, konkrétně na olomouckém turnaji Scorpions cup. Naše 10-ti členná výprava vybojovala celkem 4 zlata, 4 stříbra a 2 bronzy.

O první zlatku se zasloužil Radek Šuta, který ve finále s nadhledem porazil soupeře a mohl slavit. Dalším nezastavitelným strojem byl Martin Wojaczek, ve všech třech zápasech jeho nohy snadno nacházely cíl, tedy hlavy soupeřů.

Na výbornou zabojoval taky Adrian měl velmi těžký finálový zápas, zatnul však zuby a díky své zarputilosti zvítězil. Patrik měl ve finále účastníka MS a s přehledem ho porazil.

Dominik, který měl opět hodně soupeřů, vyhrál čtvrtfinále i semifinále, bohužel ve finálovém boji už štěstíčko nestálo na jeho straně... Stejným způsobem se do finále probojoval Adam Motl. První dva zápasy byly jednoznačně v jeho režii, 12 bodové rozdíly značí o převaze našeho bojovníka. Bohužel ve finále jako by se karta obrátila a Adam dostal výprask.

David se probojoval do finále přes olomouckého závodníka bez větších problémů, ve finále však David narazil na zkušenějšího Štefla, se kterým si nedokázal poradit. Neúspěšnou bitvu o zlato svedl taky Vilda Dvořák, těsná prohra o jediný bod trochu zamrzela...

Tyto závody dopadly velmi dobře, za žádný výkon se nemusíme stydět, tudíž ani Triko hanby se nebude udělovat...

 

 

Karolína Flašková

zkouška